Polaznici / Alumni

Ulaskom u program, osim razvoja poslovnih i organizacijskih vještina, postaješ trajnim članom/icom alumni zajednice Akademije poslovnih vještina i ACT Grupe.

Time dobivaš mogućnost povezivanja s najboljim menadžerima/icama u organizacijama civilnoga društva i društvenim poduzećima.

Generacija 2020./2021.

Ana Rosandić (Priroda za sve, Zagreb)
Anamarija Sočo (Status M, Zagreb)
Antonio Matković (Institut za razvoj tržišta rada, Zagreb)
Barbara Čolić (Društvo istraživača mora – 20000 milja, Zadar)
Danijel Baturina (CERANEO – Centar za razvoj neprofitnih organizacija, Zagreb)
Danijela Ustić (Volonterski centar Istra, Pula)
Ena Hodžić, (KONTEJNER | biro suvremene umjetničke prakse, Zagreb)
Goranka Perc (Udruga žena oboljelih i liječenih od raka “Nismo same”, Zagreb)
Ivan Zidarević (Europska civilna inicijativa Zagreb, Zagreb)
Ivana Grkeš (Centar za karijere mladih Dubrovnik, Dubrovnik)
Jelena Perak (Forum za slobodu odgoja, Zagreb)
Katarina Ivče Farnell (Udruga za promicanje stvaralaštva i jednakih mogućnosti Alternator, Zagreb)
Ksenija Vorberger (ODRAZ – Održivi razvoj zajednice, Zagreb)
Maja Turniški (Suncokret – Centar za razvoj zajednice, Gvozd)
Martina Marušić Britvec (Lokalna akcijska grupa Vallis Colapis, Ozalj)
Morana Starčević (Inicijativa mladih za ljudska prava, Zagreb)
Renata Kiršić (Mediteranski kiparski simpozij, Labin)
Tihana Pandl (Krugovi – Centar za edukaciju, savjetovanje i humanitarno djelovanje, Zagreb)
Vedrana Topić (Udruga Maštara, Zagreb)
Zrinka Suk (Ocean Znanja u Republici Hrvatskoj, Zagreb)

Generacija 2019./2020.

Ana Teskera (Brlog zadružna pivovara za proizvodnju hrane i pića, Zadar)
Andreja Piskač (HIPER, obrt za organizaciju i marketing, Varaždin)
Andreja Rambrot Malenica (Digitalni trag, obrt za oglašavanje i konzalting, Varaždin)
Anja Šumberac (Udruga “Alfa Albona”, Labin)
Borka Majdak (Udruga osoba s invaliditetom “Bolje sutra” grada Koprivnice)
Gabrijela Madunić-Orlić (Udruga za prirodu, okoliš i održivi razvoj Sunce, Split)
Iva Šuman (Hrvatsko prirodoslovno društvo, Zagreb)
Ivan Zoković (Pokret Otoka, Stomorska)
Ivana Topolovec (Udruga za autizam – Zagreb, Zagreb)
Mario Drevenšek (Beyond Seen Screen d.o.o., Zagreb)
Maša Samardžija (Srpsko privredno društvo “Privrednik”, Zagreb)
Mathea Milošević (Crveni nosovi – klaunovi doktori, Zagreb)
Mia Veličković (Hrvatski ferijalni i hostelski savez , Zagreb)
Mihaela Boltižar (Socijalna zadruga Pružimo ruke, Bjelovar)
Svjetlana Marijon (Udruga Zamisli, Zagreb)
Tena Kostanjšek (Udruga Amazonas, Zagreb)
Tomislav Kasić (Udruga Kamensko / Otvoreno kam d.o.o., Zagreb)
Viktoria Lea Vavra (KIŠTRA j.d.o.o., Zagreb)
Zoran Rajn (Centar za društvene inovacije i održivi razvoj – CEDIOR, Zagreb)

Generacija 2018./2019.

Andrea Vuković Buljan – ACT Printlab d.o.o., Čakovec
Antonija Podobnik – Udruga mladih Futurum Montis, Ravna Gora
Asja Zenko – SOS Dječje selo Hrvatska, Zagreb
Darko Suljičić – Akademija za politički razvoj, Zagreb
Diana Bekavac – Udruga K-zona / Fierce women d.o.o., Zagreb
Elizabeta Škvorčec – Udruga mladih Feniks, Oroslavje
Hrvoje Bota – Održivo d.o.o., Split
Hrvoje Selec – Filmsko-kreativni studio VANIMA, Varaždin
Igor Puhar – Radiona SKATT d.o.o., Zagreb
Iva Rinčić – Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Rijeka
Ivan Pelivan – Stratowawe Connect j.d.o.o., Zagreb
Ivana Čuljak – Centar za istraživanje mode i odijevanja, Zagreb
Jasenka Martinčević – Udruga za autizam Pogled, Nedelišće
Kristina Krulić Kuzman – Centar za nestalu i zlostavljanu djecu, Osijek
Lina Daxini – Udruga iLab, Zagreb
Luka Oman – Prijatelji životinja, Zagreb
Manda Šalić – Udruga osoba s invaliditetom Sisačko-moslavačke županije, Petrinja
Nikolina Vodanović – Udruga Igra za pružanje edukacijasko-rehabilitacijske i psiho-socio-pedagoške pomoći, Zagreb
Roberto Rosandić – Udruga O.A.ZA. – Održiva Alternativa ZAjednici, Zagreb
Slavica Robić – Društvo za oblikovanje održivog razvoja – DOOR, Zagreb
Snježana Čop – Udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončić, Karlovac
Sofija Dobrić – Udruga Seasplash / 8 Hz d.o.o. / Pozitivan ritam d.o.o., Pula
Tena Šarić – Udruga Sindikat biciklista, Zagreb
Zoran Kordić – Zelena energetska zadruga, Zagreb
Željka Rajković – Udruga Biom, Zagreb